TheLWord
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TheLWord Forum

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gusel sözlerr

YazarMesaj
JaSmin
Admin
Admin
JaSmin

Gusel sözlerr Empty
MesajKonu: Gusel sözlerr   Gusel sözlerr Icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 5:15 pm

<table cellSpacing=5 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">Hayat</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Hayat bir sınav ise kağıdımı verip çıkmak istiyorum gönderen ...</TD></TR>
<tr><td class=yazi_aciklama align=right>19 Ağustos 2008 - Devamını Oku »</TD></TR>
<tr><td class=yazi_aciklama></TD></TR></TABLE></TD></TR></TABLE>
<table cellSpacing=5 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td></TD>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">para</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">para benim için son plandır ama ben her işe sondan başlarım ...</TD></TR>
<tr><td class=yazi_aciklama align=right>19 Ağustos 2008 - Devamını Oku »</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">aşk</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">aşk insanın gözünü kör etmekle kalmaz insanın tüm iç organlarını iflas ettirir ...</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">aşk havuzu</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">aşk havuzuna aptallar düşer ama beni ittiler:) ...</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">terketmez sevdam seni</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">terketmez sevdam seni gecelerim ve gündüzlerim uykusuz ve seninle dolu gecer bitanem şunu bil ki sevenler ayrılmaz dünya kücük elbet kavuşcaz beklemenin tadını cıkarcaz sonunda sabrederek ...</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">Gülüm dedim</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Gülüm dedim güller soldu, güneşim dedim akşam oldu, kalbim dedim sahibi sensin diye o da senin oldu. Şimdi güllere bakamıyorum, sabahları göremiyorum ve kalbim olmadan yaşayamıyorum. Benim kalbim sensin. Ne olur DÖN seni bekliyorum… bunu aklımd ...</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">Farklı olmak</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Farklı olduğunu farkeden kişiyi farettiğin zaman farklısındır.unutma farklılıkları sadece farklı kişiler farkedebilir.farklı olduğunu fark edebildinmi? ...</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">YALNIZLIGIN ACISI</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">YALNIZLIGIN ACISINI SORDUMDA GÖNLÜME O GÜNDEN BELLİ KAN DAMLIYOR YÜREGİME.. ...</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">her nefes</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin! ...</TD></TR>
<tr><td class=yazi_aciklama align=right>17 Temmuz 2008 - Devamını Oku »</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">Bir umut vardır</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Bir umut vardır hiç tükenmeyecek,
bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır,
bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek ...</TD></TR>
<tr><td class=yazi_aciklama align=right>17 Temmuz 2008 - Devamını Oku »</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">Sesini duysam</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! ...</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">Gidiyor muyuz yoksa</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Ey pınarı kurumayan gözlerim,
Ne güzeldi dimi?
Başka gözlerle buluşmak,
beş saniye bile olsa konuşmak.
Bahtın kara be gözlerim,
Cennet sandığın elada,
cehennemi gördün.
Senin sandığın gözleri
Ba ...</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">Al Yanına Nolur</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Kaybetmiş Biri Varsa Bil Uykusunu
Dinlersin Mezarda Su Uğultusunu
Gözlerimin Yaşıdır Untuma Bunu
Acı Bana Al Yanına Nolur
Öldün, Gözlerimin Ahı Var
Zannettim ki Senden Ayrı Acım Var
Kirpiğimde Kurumamış Yaşım ...</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">Kalbim geçti sevdalardan</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Kalbim geçti sevdalardan, güzdedir şimdi,
Girme! Solarsın sararan yapraklar gibi.
Yüreğimde yaz ateşi yakar kavurur,
Çatlarsın susayan kara topraklar gibi.

Sakın bakma, gözlerimde bahar rengi var,
Sevme! Isl ...</TD></TR>
<td class=yazi vAlign=top width="100%"><table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td class=baslik_ufak style="TEXT-INDENT: 20px">ecele inat yaşarım sana</TD></TR>
<tr><td class=yazi style="TEXT-INDENT: 20px; TEXT-ALIGN: justify">Ateş renkli gülüm yaksanda beni,
Serin rüzgarımla eserim sana
Adımı anmayıp üzsende beni
Sanmaki birtanem küserim sana
Zannetme gözyaşım yüzümden akar,
İçime her damlan bin acı eker
Bilsemki cehennem ateşin y ...</TD></TR></TABLE></TD></TR></TABLE>
https://thelword.yetkin-forum.com

Gusel sözlerr
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bence çok gusel bir film